г. Одесса
Николаевская дор., 172-а
(099) 725 25 49
(095) 628 38 88
НОВОСТИ
(095) 628 38 88
(099) 725 25 49
Щорічна подорож по Верхній Австрії на родстерах Can-Am.
Щорічна подорож по Верхній Австрії на родстерах Can-Am.
18 октября 2019 в 14:47:47

Захід, який пройде з 11 по 13 червня 2020 р., присвячується спільній подорожі на 3-колісних транспортних засобах CanAm по мальовничому озерному краю Верхньої Австрії з завершальною поїздкою по високогірній альпійській дорозі Гроссглокнер (Grossglockner).

—Зустріньтеся й здійсніть поїздки разом з іншими палкими прихильниками родстера Spyder.

—Отримайте задоволення від подорожі на своєму Spyder однією з наймальовничіших доріг у світі й насолодіться чудовими пейзажами озерного краю Верхньої Австрії й високогірної дороги Гроссглокнер.

—Відвідайте завод BRP ROTAX в Гунскірхені, містечку, де проектуються й виробляються двигуни BRP.

—Відсвяткуйте разом 100 річницю заводу BRP ROTAX.

—Розділіть пристрасть спільноти Spyder і насолодіться прекрасними миттєвостями життя.

Візьміть участь у розіграші призів серед учасників, яким вдасться зібрати всі марки на всіх контрольних пунктах!

Програма заходу:

ЧЕТВЕР 11 ЧЕРВНЯ 2020 РОКУ

День прибуття в: Наметове містечко, де проходитиме захід Паркувальний майданчик Schloss Ebenzweier Ебенцвейерштрассе / Ebenzweierstraße 21 A-4813-Альтмюнстер-ам-Траунзее (Altmünster ам Traunsee), Австрія

З 14:00 до 22:30 Прохання спочатку зареєструватися у Вашому готелі, а потім відвідати реєстраційний пункт у наметовому містечку. На реєстрації Вам видадуть спеціальний браслет (який потрібно обов'язково носити протягом усієї програми заходу), значок і брошуру-пам’ятку з корисною інформацією. Реєстраційний пункт в наметовому містечку буде відкритий з 14.00 до 19.00.

О 19:30 розпочнеться вечеря в стилі барбекю в головному наметі містечка, яка триватиме до 22:30.

О 21:00 - короткий інструктаж для водіїв.

П’ЯТНИЦЯ 12 ЧЕРВНЯ 2020 РОКУ

З 08:30 до 13:00 ВАРІАНТ 1 АБО ВАРІАНТ 2 Екскурсія на завод BRP ROTAX BRP- Rotax GmbH & Co KG Ротаксштрассе 1 A-4623 Гунскірхен Поїздка по живописній місцевості Верхньої Австрії. Включає спеціальний контрольний пункт, що стосується 100 річниці BRP- Rotax.

З 13:00 до 18:00 1-й день подорожі: Цікава поїздка мальовничими дорогами, культурні заходи й збирання марок на контрольних пунктах, відмічених у Вашій дорожній книзі - Вам потрібно буде зібрати їх всі, якщо Ви хочете взяти участь у розіграші головного призу, який відбудеться під час гала-вечері в суботу!

З 19:30 до 22:30 Вечеря в головному наметі містечка, короткий інструктаж для водіїв о 21:00. Розважальна програма під час вечері.

СУБОТА 13 ЧЕРВНЯ 2020 РОКУ

Підкорення високогірної альпійської дороги Гроссглокнер (Grossglockner), близько 200 км в одну сторону + дорога назад. Високогірна альпійська дорога Гроссглокнер, найзнаменитіша альпійська дорога, веде прямо до серця Національного парку Хое Тауерн - найвищої гори в Австрії Гросглокнер (3798 м) і льодовика Пастерце. 48 кілометрів по серпантинній панорамній дорозі з 36 крутими поворотами і підйомом на 2504 метра ведуть автолюбителів через унікальні альпійські ландшафти з низкою квітучих луків, пахучих лісів, могутніх скель і вічної криги до підніжжя гори Гросглокнер.

З 08:00 до 19:00 2-й день подорожі: Ми проїдемо мальовничою альпійською дорогою до найвищої гори в Австрії! Докладніше з цим маршрутом можна ознайомитися тут: www.grossglockner.at. Будь ласка, не забувайте про те, що в горах Вам може знадобитися тепліший/захисний одяг для їзди (в зв'язку з відповідними погодними умовами).

12:00 – 15:00 проходження останнього контрольного пункту, розташованого на Гросглокнерській Висоті Франца-Йосипа, реєстрація на верхній стоянці.

13:30 – офіційне фото заходу

З 20:00 до 23:00 Гала-вечеря в головному наметі містечка. Під час вечері відбудеться розіграш цікавих призів серед учасників, які зібрали всі марки у всіх контрольних пунктах протягом двох днів подорожі! Компанія Bombardier Recreational Products Inc. зберігає за собою право вносити зміни у програму заходу без попереднього повідомлення та будь-яких правових зобов'язань у зв'язку з цим.

Для участі в заході запрошуємо Вас зареєструватися на сайті www.brp-world.com у розділі «Заходи» (Events).

Плата за участь становить 150 євро з учасника. У цю вартість входять купони на їжу і напої на вечерях у четвер 11 червня, п’ятницю 12 червня і суботу 13 червня, а також обід у п'ятницю 12 червня для тих, хто обрав екскурсію на завод BRP Rotax, талон для в'їзду на високогірну альпійську дорогу Гросглокнер, включаючи можливість проїзду по 10 туристичних маршрутах і відвідування 6 експозицій на шляху, та вечірня розважальна програма.

Проживання, проїзд і особисті витрати не входять у цю вартість і оплачуються учасником за власний рахунок.

Гарантійне обслуговування Вашого 3-колісного транспортного засобу Can-Am в екстрених та/або аварійних ситуаціях надається на місці. Що стосується технічного обслуговування або вирішення питань поза аварійними ситуаціями, ми будемо раді надати Вам необхідні відомості про місцезнаходження офіційних дилерських представництв BRP в околицях і всіх інших населених пунктах на Вашому зворотному шляху.

ВАЖЛИВО: Перед тим, як вирушити в дорогу для участі в нашому захоплюючому заході, настійно рекомендуємо відвідати місцевий офіційний сервісний центр Can-Am для виконання необхідних процедур профілактичного обслуговування, ремонту і перевірки загального стану Вашого транспортного засобу Can-Am. Будь ласка, переконайтесь у відповідному загальному стані Вашого транспортного засобу перед тим, як вирушати в дорогу на цю захоплюючу подію.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ /УМОВИ:

Реєстрація на участь у заході після прибуття в ЧЕТВЕР, 11 ЧЕРВНЯ 2020 РОКУ

Місце проведення заходу: Наметове містечко на паркувальному майданчику Schloss Ebenzweier Ебенцвейерштрассе / Ebenzweierstraße 21 A-4813-Альтмюнстер-ам-Траунзее (Altmünster ам Traunsee), Австрія

Вечері проходитимуть у головному наметі містечка за вказаною вище адресою.

Реєстрація на сайті: www.brp-world.com

Плата за участь: 150 євро з особи, оплачується в режимі он-лайн після реєстрації (через безпечний рахунок в системі PayPal). Для відкриття власного рахунку в системі PayPal, перейдіть за цим посиланням: www.paypal.com.

Обмежена реєстрація: З організаційних міркувань число учасників цього заходу обмежене першими 250, що зареєструвалися, тому краще зареєструватися для участі в заході якомога раніше.

Для всех желающих освоить вейкбординг обучение начинается с основ техники безопасного поведения на воде. Каждый райдер, а в особенности начинающий, не должен приступать к тренировкам без специального спасательного жилета, неважно, насколько хороший он пловец. Мы предлагаем нейлоновые и неопреновые спасательные жилеты Sea-Doo. Элементарно, можно запутаться в намотавшемся тросе и не удержаться на плаву, а заезды проходят в некоторой отдаленности от берега. Первые несколько раз желательно прокатиться с инструктором, который в случае возникновения непредвиденной ситуации поможет выбраться на сушу. Прокатные пункты гидроциклов BRP Sea-Doo в Одессе готовы предоставить вам квалифицированных инструкторов. Спуск на воду осуществляется только после инструктажа по технике безопасности. И не нужно пренебрежительно к нему относиться. Если научиться правильно падать, то можно избежать многих травм. В принципе, в водоеме не имеет особого значения «земная» техника падения, поскольку сломать руку или ногу о жидкость попросту невозможно. Однако, сильно удариться вполне реально, поэтому не стоит пытаться войти в воду плашмя. Если над волной отцепилась рукоятка, в то время как райдер совершал вейкбординг трюки, то лучше нырнуть в толщу перпендикулярно поверхности водоема. По крайней мере, так наименее болезненней. Ноги желательно держать в согнутом состоянии. После того, как спортсмен оказался в воде, самое главное - удержаться на плаву. Со спасательным жилетом это, конечно, просто. Но что делать, если всё-таки его нет? Тогда вся надежна на сильные руки и доску, поскольку плотность снаряжения меньше, оно всегда всплывает к поверхности. Если размер подобран правильно, то вейкборд легко выдержит своего владельца. По крайней мере, этого времени хватит по получение помощи. Чего делать не нужно? Во время катания на волнах не стоит: - Заплывать слишком далеко от берега; - Чересчур долго находиться в воде (не исключено переохлаждение, для его предотвращения лучше надеть гидрокостюм); - Отпускать детей одних, без присмотра взрослых (если речь идет о детском спорте); - Начинать кататься в неизвестном водоеме, не изучив его на наличие опасностей (рифы, обрывы, каменистое дно); - В ясную погоду игнорировать солнцезащитные средства (УФ-лучи отражаются от воды, поэтому и получить ожог во время катания можно быстрее, чем на суше)