м. Одеса
Миколаївська дор., 172-а
(095) 628 38 88
(099) 725 25 49
Запчастини (096) 410 24 98
НОВИНИ
(095) 628 38 88
(099) 725 25 49
Can-Am Quest Cup 2021 – третій етап!
Can-Am Quest Cup 2021 – третій етап!
08 июля 2021 в 10:12:28

Що може бути краще, ніж в спекотний літній день відпочити на природі в хорошій компанії? …

Краще може бути тільки відпочинок на природі з елементами екстриму, пригод та спортивного азарту! Якщо у вас є квадроцикл і бажання спробувати свої сили в спортивних змаганнях, а також цікаво і активно відпочити на природі в колі друзів і однодумців, то ласкаво просимо на CAN-AM QUEST CUP!

Запрошуємо вас на 3-й етап Чемпіонату України з GPS-орієнтування для квадроциклів CAN-AM QUEST CUP, який відбудеться 7 серпня 2021 року в Харківській області, Дергачівський район, с Лісне.

CAN-AM QUEST CUP – перший і єдиний в своєму роді захід, що поєднує в собі спортивний азарт і активний відпочинок. Тільки тут любителі позашляхової техніки (квадроцикли і баггі) зможуть випробувати себе і свою техніку, насолодитися мальовничою природою, отримати цінні призи від спонсорів і партнерів змагань!

Що таке CAN-AM QUEST CUP? Ось кілька простих правил:

• Це, перш за все, заходи, які об’єднують близьких по духу і захопленням людей, основна мета яких розвиток і популяризація квадроруху в Україні. Будь-яка людина, у якого є квадроцикл будь-якої моделі і потужності, незалежно від досвіду і підготовки зможе брати участь в даному заході. Азарт, інтерес, відсутність вимог до спеціальної фізичної підготовки і підготовки техніки, любов до природи та активного відпочинку, фотоапарат, навігатор і квадроцикл – все, що вам треба, щоб стати членом великої і дружної «квадросім’ї».

• Одноденні захоплюючі подорожі на Вашій улюбленій техніці в компанії приємних і захоплених активним відпочинком людей у форматі GPS-орієнтування, де переможець визначається за найбільшою кількістю «взяття точок» за найменший час. Для максимального комфорту учасників точки будуть розділені за рівнем складності. Відповідно учасники самі зможуть визначати в якому класі їм брати участь – LIGHT або SPORT.

• Командне змагання, де всі учасники, шляхом жеребкування, розподіляються в команди (класи LIGHT) або екіпажі заздалегідь формуються (класи SPORT). Саме таким чином формується командний дух, а так само зрівнюються шанси для всіх учасників, незалежно від їх досвіду і комплектації техніки. Призами нагороджуються всі учасники команди або екіпажу, яка завоювала три призових місця.

• Активний і захоплюючий відпочинок, де задоволення отримують як учасники, так і вболівальники. Організатори використовують максимально цікаві локації і незвичайні місця для проведення змагань, щоб поєднати спортивну складову і відпочинок на природі.

Третій етап Can-Am Quest Cup 2021 відбудеться 7 серпня в Харківській області с. Лісне Дергачівського району

Місце старту і базового табору >> “Магістраль” – комплекс, де відбудеться нагородження та фуршет!

Організатор: Квадроциклетний клуб «Адреналін»

Під егідою Федерації мотоциклетного спорту України

Генеральний спонсор змагання: Компанія Логос-Спорт – ексклюзивний дистриб’ютор продукції BRP в Україні

Для всех желающих освоить вейкбординг обучение начинается с основ техники безопасного поведения на воде. Каждый райдер, а в особенности начинающий, не должен приступать к тренировкам без специального спасательного жилета, неважно, насколько хороший он пловец. Мы предлагаем нейлоновые и неопреновые спасательные жилеты Sea-Doo. Элементарно, можно запутаться в намотавшемся тросе и не удержаться на плаву, а заезды проходят в некоторой отдаленности от берега. Первые несколько раз желательно прокатиться с инструктором, который в случае возникновения непредвиденной ситуации поможет выбраться на сушу. Прокатные пункты гидроциклов BRP Sea-Doo в Одессе готовы предоставить вам квалифицированных инструкторов. Спуск на воду осуществляется только после инструктажа по технике безопасности. И не нужно пренебрежительно к нему относиться. Если научиться правильно падать, то можно избежать многих травм. В принципе, в водоеме не имеет особого значения «земная» техника падения, поскольку сломать руку или ногу о жидкость попросту невозможно. Однако, сильно удариться вполне реально, поэтому не стоит пытаться войти в воду плашмя. Если над волной отцепилась рукоятка, в то время как райдер совершал вейкбординг трюки, то лучше нырнуть в толщу перпендикулярно поверхности водоема. По крайней мере, так наименее болезненней. Ноги желательно держать в согнутом состоянии. После того, как спортсмен оказался в воде, самое главное - удержаться на плаву. Со спасательным жилетом это, конечно, просто. Но что делать, если всё-таки его нет? Тогда вся надежна на сильные руки и доску, поскольку плотность снаряжения меньше, оно всегда всплывает к поверхности. Если размер подобран правильно, то вейкборд легко выдержит своего владельца. По крайней мере, этого времени хватит по получение помощи. Чего делать не нужно? Во время катания на волнах не стоит: - Заплывать слишком далеко от берега; - Чересчур долго находиться в воде (не исключено переохлаждение, для его предотвращения лучше надеть гидрокостюм); - Отпускать детей одних, без присмотра взрослых (если речь идет о детском спорте); - Начинать кататься в неизвестном водоеме, не изучив его на наличие опасностей (рифы, обрывы, каменистое дно); - В ясную погоду игнорировать солнцезащитные средства (УФ-лучи отражаются от воды, поэтому и получить ожог во время катания можно быстрее, чем на суше)